Blog přesunut! Aktuálnější a aktivnější blog jde ZDE!!

Březen 2012

PÍSEŇ 4. TÝDNE - Glee/Mercedes - I Will Always Love You

31. března 2012 v 10:52 | Filipskh |  Píseň týdne
Jelikož zde v pondělí nebudu, abych mohl přidat další píseň týdne, rozhodl jsem se ji přidat již teď. Myslím, že ji hodně z vás zná ;)


Erilian 2 - Aneb co nás čeká a nemine...

27. března 2012 v 15:30 | Filipskh
Jak někteří z vás vědí, již brzy se na pulty knihkupectví dostaví již druhý díl románu: Erilian, který nese název
KOUZLA NA OBZORU. Pár dní po křtu, si knihu koupím a budu se snažit něco o tomto díle napsat. Objeví se zde také možná nějaké to video ze křtu. A dokonce se zde objeví, již zmiňovaná recenze. (Předem upozorňuji, že recenze jsem ještě pořádně nedělal :/ ) První díl mě zaujal dostateně. Uvidíme, jestli nás i druhý díl vtáhne do dobrodružství, které na nás čeká ;) No, abych to neprodlužoval, podívejte se také na oficiální stránky: Erilianu a na video, které se dvornímu malíři knihy povedlo pěkne zpracovat ;)

''Život ve městě Erilian se zdá být až pohádkově idylický. Zia, mladá spisovatelka, rebelka a čarodějka v jedné osobě, tento názor nesdílí. Kde má v tomhle nudném městě snobů najít inspiraci pro svoji knihu? Když ale objeví v zaprášeném podkrovním pokoji matčin starý zápisník z jejích cest po jihovýchodních zemích, obrátí se mladé čarodějce život vzhůru nohama. Rozhodne se vzít svůj osud do vlastních rukou a jedné letní noci uteče z domu. Netuší ale, že pluje vstříc velkým tajemstvím, která dlouhá léta spala za obzorem.''
 PÍSEŇ 3. TÝDNE - Sia - My Love

25. března 2012 v 15:55 | Filipskh |  Píseň týdne
Velmi pěkná písnička ;)

Žádné nápady... Prostě nic!

23. března 2012 v 17:51 | Filipskh
Potřeboval bych pomoct. Už dlouho se snažím něco nakreslit, ale pořád nevím co. Kytky? Moc těžké. Je tam hodně záhybý a světlo prosvítá přes květy. Ovoce? Zátiší se mi kreslit nechce :P Budovy? Ano šlo by ale co? Osoby? Ano, to by šlo. Jenže koho mám nakreslit? Docházejí mi nápady koho nakreslit. Někoho slavného? Koho? Někoho, koho potkám na ulicí? To raději ne. Potřeboval bych fotku celé osoby nebo jeho hlavy. Nějaké nápady?

Findnovo Tajemství - Kapitola 1.

20. března 2012 v 20:01 | Filipskh |  Findnovo Tajemství

Kapitola 1:


Víkendová zábava?

20. března 2012 v 19:56 | Filipskh
Víkend je sice ještě daleko, ale už vím, co budu mít v plánu. Kromě čtení Pána prstenů :) se také po dlouhé době dostanu k nějakému tomu efektu. Že bych vyzkoušel tohle?
No, uvidíme, zda se mi vůbec bude chtít se k něčemu takovému dostat :D :D

PÍSEŇ 2. TÝDNE - Gotye- Somebody That I Used To Know (feat. Kimbra)

19. března 2012 v 14:39 | Filipskh |  Píseň týdne
Ano, tento klip vypada na první pohled divně. Tak tomu je i přes celých 4 minut. Písnička je ale 100x pěknější, než klip. Přesvědčete se sami ;)

Mé úspěchy...

15. března 2012 v 9:33 | Filipskh |  Mé uspěchy
No, za svůj krátky život se mi podařilo být dvakrát oceněn. Více: Celý článek


Seznámení, aneb: Co a jak ;)

15. března 2012 v 9:05 | Filipskh
Tímto bych vás chtěl uvítat na novém webu, který bude sloužit jak k příběhu, tak i k mým vykecávkám :P Momentální desing je vytvořen Dincie. Kouzelníci ohledně layů. Děkuji Ti za nádherný lay, který si získal obdiv mnoha lidí Příběh... to je zdlouhavé téma, na které bych rád odpověděl. Bohužel sám nevím, jak dlouho bude trvat samotné dopsání, které bude následovat korekturou. Jsem již v úspěšné ¾ samotného děje a příběhu, takže uvidíme… Zatím můžete komentovat, zda se vám líbí, či nikoli u jednotlivých kapitol, které zde občas zveřejňuji. Oblíbené weby je vyhrazené místo čistě na odkazy webů, které si získaly mou přízeň. A najdete i jiné weby, než na knihy… :) My Art. Zde najdete obrázky ať už na volnou tvorbu nebo k příběhu. (To samé bude na oficiálním webu F.T.) Vím, že moje 'veledíla' nejsou na profesionální rovni, ale to se (doufám) s časem zlepší =) Můžete mě také samozřejmě kontaktovat na emailu: filipskh123@gmail.com. Zde vám mohu poradit, či odpovědět na otázky. Píseň týdne: Počítá se od prvního týdne, kdy byl založen blog. Budu se snažit pravidelně měnit písně. Jestli již nebudu mít žádné nápady, můžete mi příspěvkem do komentářů něco nabídnout ;) Právě čtu, moje oblíbená část. Zde bude ukázáno, co aktuální čtu. Jestli se pod touto kolonkou neobjeví nic, znamená to, že momentálně nic nečtu. Buď to znamená, že došly knihy, nebo čekám na RC.
Měsíční chvástačka… Moje oblíbené meme. Tento článek budu zveřejňovat jednou za měsíc. Uvidíte přehled všech knih, které se za celý měsíc dostaly do mých spárů. V kolonce: Spolupracuji s naleznete odkazy na vydavatelství, které jsou mi ochotné poskytnout RC. Myslím, že to bylo vše, ohledně seznámení s webem a získání základních informací, co se zde bude vlastně dít. Doufám, že se vám zde bude líbit a rádi se zde budete vracet ;))