Blog přesunut! Aktuálnější a aktivnější blog jde ZDE!!

BookFan - Virtuální knihovna 21.století

27. dubna 2012 v 21:54 | Filipskh
BookFan.eu... Pěkná a hlavně rozsáhlá stránka, kde lze najít knihy všech druhů, které si přejete. Na této stránce je také hodně hodných lidí. (Někteří jsou až moc ukecaní. Nechci na nikoho ukazovat :D ) Se vším vám poradí a při tom se ještě dosti nasmějete.


BookFan je něco, jako vaše online knihovna, do které si ukládáte svoje vlastní knížky pro... lepší přehled? Ano, i tak by se to dalo nazvat. Ve vaší virtuální knihovničce jsou poté poličky, ve kterých máte vše přehledně uloženo. Základní jsou dvě poličky: Přečtené a Chci číst. V těchto poličkách si později můžete přidávat vaše názory na jednotlivé knihy. Názor + počet hvězdiček, klasiký systém.
Pomocí této knižní stránky rychle najdete další knihy, které si chcete přečíst. Začnou se vám hromadit jak mně a nebudete stíhat je všechny číst. Ale díky komentářům/názorům na jednotlivé knihy názory někdy rychle měnít, takže to beru jako takové ''rady'' k přečtení jednotlivých knížek.
Když se to tak vezme, BF je něco jako FB (Divná náhoda na to, že jsou písmenka jenom prohozená, ne? ). Je zde kolonka na vaše komentáře. Jestli jsou zajímavé, směšné, nebo pouze nudné, to je v tomto světě úplně jedno! Ani se nenadějete a za půl hodiny se u vašeho komentáře objeví snad deset komeníků, které jsou většinou od stejných lidí: Veroniky Černucké a Stanislava Elveniska Hoferka. (Omlouvám se například Safience či Martě, nebo jiným, ale Ti dva jsou jediní, na koho si při psaní toho článku bez přemýšlení vzpomenu) To jsou nejznámější lidé celého BF! Je s něma sranda a občas vás jejich hádky pobaví :D

BF také nabízí možnost si získat recenzní výtisk. (Základní pravidlo: Na nic nečekejte! Jestli se objeví výtisk, který vás zaujme, okamžitě ho berte! Jestli budete čekat, švihnout ho rychleji, než se nadějete) Recenzní výtisk je vlastně výtisk, který musíte do měsíce přečíst a poté na něho napsat recenzi. Jedna výhoda tudíž je, že je to vše zdarma! Ale kdyby se to mělo tak vzít, tak je to obchod. Vy napíšete recenzi a tím uděláte druhé straně reklamu. Prosté, ne?

BF také každou chvíli mění Téma, ve kterém se řeší různé věci, jak například zlepšit BF samotný. V pravém rohu poté najdete maskota Bookfanu, který hlásá stále jiné hlášky. Někdy se dokonce i zasmějete. Např.: ''Kamarád mi poslal staré knihy z Černobylu. Září jako nové!" Také vám ale někdy hlásá, kolik máte knížek v knihovně atd... Pod maskotem je ale také kalendář akcí. Jde o jakýsi kalendář, kde jsou sepsány všechny křty knížek, které budou v NeoLuxoru Praha. Takže kdybyste se chtěli na nějaký zajít podívat, neváhejte! :) Poté jsou zde i soutěže, kde stačí za jedno kliknutí získat výtisk jakékoli knihy, o kterou se právě soutěží ;) BF má také svůj Facebook, kde jsou všechny potřebné informace: FB stránka.
Z mé strany by bylo o BookFanu již dost informací napsáno. Nyná je již pouze na vás, zda se přihlásíte do tohoto knižního světa mezi dalších 20.000. uživatelů ;)
Stránky BookFanu jsou v záložce: Oblíbene weby nebo ZDE
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Veronika Veronika | 30. dubna 2012 v 18:56 | Reagovat

:-)  :-)  :-)

2 Filipskh Filipskh | Web | 30. dubna 2012 v 19:13 | Reagovat

[1]: Hihi... :-D  :-D  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama