Blog přesunut! Aktuálnější a aktivnější blog jde ZDE!!

Umělecký blok?

21. dubna 2012 v 21:27 | Filipskh
Znáte ten pocit, kdy nemáte žádné inspirace na kreslení? Já ano. Poslední dva týdny jsem ho prožíl 24 hodin. Když jsem si vytáhl papír a tužku, seděl jsem a přemítal, co mohu nakreslit. Stále nic, nic, nic... Poté se něco zrodilo. Zkoušel jsem to nakreslit dvakrát, třikrát a stále se nedařilo. Se vztekem jsem papír skrčil a vyhodil někde na stůl. (Doteď nevím kde :D ) A tak to pokračovalo dále. Do dneška.
Ani nevím jak, ale podařilo se mi vytvořit v hlavě skvělou kresbu do Erilianské soutěže. Musím přiznat, že jsem se soustředil tak pevně, že jsem skoro ani nedýchal :D Ale opravdu, povedlo se to tak, jak jsem doufal. Více se dozvíte až... v květnu? V ru dobu by měly být všechny práce zveřejněny na Erilianském webu a FB.
Pravda sice je, že jsem přes ty dva týdny neměl moc času. Čtvrletní písemka, testy, učení... až mi z toho jde hlava kolem. Nemluvě o tom, že do konce tohoto roku potřebuji mít nakreslených 20 obrázků. Z toho jsou hotová 4 díla... No, doufám, že mě takovýto ''blok'' již nikdy nezastihne :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama