Blog přesunut! Aktuálnější a aktivnější blog jde ZDE!!

Soutěž o nejlepší fotku!

25. května 2012 v 19:26 | Filipskh
Jeikož se mi zdá aktivita čtenářů malá, rozhodl jsem se uspořádat takovou... soutěž na Vaše rozpohýbování! :) Zda by se to tak dalo nazvat. Bohužel nebude ale nic jako cena. Není to kvůli Vám, ale kvůli tomu, že skupina na FB nemá ještě dostatek členů na to, aby nějaká cena k výhře byla. Takže jakmile se do skupiny na FB připojí minimálně 100 lidí, nějaké ty ceny k té soutěži budou ;) Takže k věci...
(K přečtení si pusťte trochu té hudby ;)


O co vlastně jde...
Vy čtenáři máte pouze dva úkoly, nic víc, nic míň. Vaším prvním úkolem je poskládat k sobě nějaké knihy, které tvoři sérii a vyfotit je všechny pohromadě. (Je jedno, jak se poskládáte. Klidně je i ozdobte nějakými věcmi... Jak je libo ;) Fantazie nemá hranice) Poté mi fotku zašlete na mail: magican-book@email.cz do 4.6.2012. Já následně fotku zveřejním na FB. Nezapomeňte ale prosím do obsahu mailu doložit: Vaše jméno a příjmení, které bude následně zveřejněno. (Tím také souhlasíte s tím, že bude Vaše jméno veřejné) Poté bude od 5.6.2012 - 15.6.2012 probíhat hlasování o nejlepší sérii + výzdoba série. Na FB bude probíhat hlasování systémem: Čím více laiků, tím více bodů. !!Jestli nebude minimálně 15 fotek, soutěž se nekoná!!
Jak víte, kvůli nedostatků aktivity se o žádnou cenu nesoutěží. Jde pouze o volnou zábavu a také zjištění toho, zda ještě někdo čte sáhodlouhé série. Vaše odměna bude to, že bude následně fotka zveřejněna jak na blogu, tak i na FB stránce, aby každý věděl, jakou sérii si přečíst :) + Jméno výherce.
P.S.: Vážně se omlouvám, že cena nebude... Možná, že příště se naše skupina rozroste a poté nějaká ta knižní odměna bude... ;)
Takže jediné, co Vám mohu popřát je: Hodně štěstí a všem vám budu držet palečky, abyste zrovna Vy vyhráli :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama