Blog přesunut! Aktuálnější a aktivnější blog jde ZDE!!

Paoliniho větev a na ní sta tisíce fanoušků...

6. května 2012 v 15:55 | Filipskh
Jak určitě všichni víte, včera: 5.5. 2012 do ČR/Praha/NeoLuxor zavítal spisovatel světové série: Odkaz dračích jezdcu Christopher Paolini. Myslím, že všichni v okolí Prahy se slétli pod jednu střechu, aby se mohli na tohoto spisovatele podívat, či (při troše štěstí a hodně nervů) popovídat si. Podle mnoha článku, se říká, že dokonce Paolini mluvil elfsky. Nevím, zda je to pravda, protože bydlím 4sta mětrů od Prahy, takže jsem tam nebyl a nedokážu tyto řeči potvrdit.
Podle mých informací a mnoho článku na blozích jsem také slyšel a četl, že fronta v Luxoru byla už od jedné hodiny odpoledne!! Chápete to? Už v jednu hodinu se začali slétavat lidé pro podpis. A to křest začínal ve 4 hodiny! Myslím, že byla fronta až před budovou Luxoru... No, to by nebyl zas tak hrozný problém. Jenže nedokážu si představit sebe, jak stojím tak +- 2 a půl hodiny (Ne-li více) na jednom místě ve frontě, kde každý třímá Eragona, Eldesta, Brisingra či Inheritinace v ruce. Musím přiznat, že by se mi o těch dracích na obálkách zdálo i v noci :D Teprve nyní si uvědomuji, že bylo asi možna štěstí, že jsem tam nebyl. Je sice pravda, že jsem Eragona ještě nečetl, takže stejně nevím, proč bych na autogramiádě byl. Možná, že jak si přečtu knihu...
No, ale zpět. Vím, že pro podpis do jakékoli knihy bych ve frontě stál, ale v takto dlouhé teda ne! Možná, že kdybych šel náhodou do Prahy, tak ano. Ale myslím, že jinak ani opravdu ne. Asi je pravda, že mě trochu ovlivnujě to, že jsem knihu nečetl... No, ale přesto si myslím, že z takovéhoto návalu lidí se bude Luxor ještě dlouho vzpamatovávat :D Tímto článkem také nijak neprotestuji proti Paolinimu či lidem, co tam byli. (Doufám, že si to někteří fanoušci nevylíčí špatně a budou si myslet, že je nějak pomlouvám. Jestli si to takhle vysvětli roznesou mě na kopytech :D ) Já jsem spíše rád, že i v dnešní době ještě lidé čtou a knihy neupadají ;) (▼ Na frontu se můžete podívat sami ▼ )
Přesto je ale dobře, že se zabývá fantasy knížkami stále více lidí :)

Pozn. Obrázek je z jiného zdroje.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katrinka Katrinka | Web | 7. května 2012 v 14:44 | Reagovat

Paolini má úžasné knihy, to se zapřít nedá :-)

2 Filipskh Filipskh | Web | 7. května 2012 v 15:03 | Reagovat

[1]: Také to šlo v sobotu vidět :-D ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama