Blog přesunut! Aktuálnější a aktivnější blog jde ZDE!!

Literární deník (13.8. - 19.8. 2012)

19. srpna 2012 v 19:52 | Filipskh |  Literární deníček
Tak... Propadl jsem i já! Stejně, jako Temnařka jsem se rozhodl zavést si svůj LITERÁRNÍ DENÍČEK. Je pěkné mít přehled, co stihnete za týden napsat, ne? =)

Oč vlastně jde? (Citace z blogu. Proběhla malá úprava)
''Každý den si pro sebe napíšu na čem zrovna pracuji, počet napsaných znaků, dobu, po kterou jsem se věnoval práci a nějakou osobní poznámku. Každou neděli v noci seznam zveřejním...''


Já si to ovšem trochu poupravím pro sebe. Stejně jako Katrinka. Taktéž jako ona nebudu dny vynechávat, protože bych je asi zapomněl. Začnu dělat hodně věcí... Však to znáte :D Každé pondělí budu tyto deníčky přidávat. (Někdy se stane, že už i v neděli večer) Někdy si k článkům přidám své poznámky ;) Takže, kochejte se! :)
P.S.: Doufám, že se tento nápad zalíbí i ostatním a budou také v tomto Temnařčtina projektu pokračovat :) Budu také doufám, že budete psát do komentářů, jak na Vás celý projekt působí a také můžete vložit odkaz na svůj vlastní Literární deníček :)
Tato písnička se k tomuto týdnu hodí... Pochopíte níže... Nemyslím ale tématikou ;o)

13.8. 2012
Práce na: Findnovo Tajemství
Počet napsaných znaků: 5 407
Čas: 1 hodina 11 minut
Pozn.: Na to, že jsem týden odpočíval, to je dosti dobré, nemyslíte? :)

14.8. 2012
Práce na: Findnovo Tajemství
Počet napsaných znaků: 13 085
Čas: 2 hodiny 8 minut
Pozn.: Počkat, počkat… Jsem sám na sebe moc rychlý! Zdá se mi to, nebo už jenom pár scén a příběh je hotov? Docela mě to ale děsí…

15.8. 2012
Práce na: Findnovo Tajemství
Počet napsaných znaků: 12 017
Čas: 1 hodina 13 minut
Pozn.: Hele dnes to nějak šlo :D Je taky pravda, že se mi ale vůbec nechce přestávat. Asi mě myšlenka na to - že se konec přibližuje ke konci - pumpuje novou silou, abych to dopsal co nejrychleji :) :3

16.8. 2012
Práce na: Findnovo Tajemství
Počet napsaných znaků: 9 153
Čas: 1 hodina 50 minut
Pozn.: No, no… Včera jsem dokázal za takový čas vyprodukovat více znaků… Počkat, budeme počítat spolu: Odhalí se jedna věc, hrdinové se přenesou a provedou rituál. Následně se zapojí do války a poté se stane pár věcí… Takže toho už moc nezbývá :) Takže už jenom 5 zásadních věcí a podtrhnutý text: KONEC =o)

17.8. 2012
Práce na: Findnovo Tajemství
Počet napsaných znaků: 10 347
Čas: 2 hodiny 29 minut
Pozn.: Tak a je to tady. Totálně jsem přišel o USB, na které jsem měl příběh. Prosím potlesk mé hlouposti, že jsem si to nezálohoval :) Naštěstí jsem nebyl až tak blbej a podařilo se mi už dávno předtím zálohovat aspoň nějakou verzi, kde jsem měl napsanou historii (díky Bohu) a tudíž jsem o to hlavní nepřišel. Nyní jsem se ze svých chyb ale poučil a stáhl si DropBox, který je suprově navržen pro úschovnu souborů. Nyní již ouplná ztráta dat nehrozí ;) Špatné je ale to, že budu muset dopisovat část, kterou jsem pokládal za nejlepší… :( :'( Naštěstí jsem s tím ale pro tento den aspoň trochu hnul.

18.8. 2012
Práce na: Findnovo Tajemství
Počet napsaných znaků: 9 028
Čas: 1 hodina 34 minut
Pozn.: No, z 50% jsem dohnal to, co jsem ztratil. Bude to znít asi hloupě, ale jsem tak trochu rád, že mi flashka vypověděla službu. Nyní jsem přišel na lepší věci, kterými mohu vylepšit příběh. (doufám k dokonalosti) Už mě ztráta příběhu tak netíží, jak tomu bylo včera. Přesto mě ale trochu mrzí, že kdybych o USB nepřišel, příběh mohl být do konce příštího týdne dopsán. No, ale co se dá dělat. Svět se kvůli takovéto prkotině nezhroutí. :)

19.8. 2012
Práce na: Findnovo Tajemství
Počet napsaných znaků: 3 506
Čas: 48 minut
Pozn.: No, není, co bych dodal :D Prostě jako vždy to o víkendu nejde… Musím si počkat na večerní hodiny, kdy se píše lépe ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama